Prisistatymas

Atgal

Prisistatymas

AB „Achema“, didžiausia azoto trąšų ir kitų pramoninių chemijos produktų gamintoja šalyje bei didžiausia tokio pobūdžio gamykla Baltijos šalyse, įkurta 1965 metais. 

Pagrindinė įmonės veikla – azoto trąšų, skystų trąšų kambario ir lauko augalams, amoniako, azoto rūgšties, formalino, KF dervų, angliarūgštės, deguonies, azoto, bazinio aliuminio sulfato tirpalo gamyba ir prekyba. Bendrovėje dirba per 1.300 žmonių. Metinė trąšų gamyba - apie 2 milijonus tonų.

AB „Achema“ įsikūrusi Jonalaukio kaime, Jonavos rajone, šalia Neries ir Šventosios upių santakos. Šią gamyklos vietą lėmė patogi geografinė padėtis: čia praeina svarbios šalies automagistralės ir geležinkelio linijos, jungiančios įmonę su didžiaisiais Lietuvos miestais ir neužšąlančiais Baltijos jūros uostais.

Bendrovės vizija – būti kokybiškų, pažangiomis technologijomis ir tvaria gamyba paremtų trąšų ir chemijos produktų verslo lyderiu Lietuvoje ir užsienio rinkose.

Pagrindiniai AB „Achema“ veiklos tikslai:
būti patikimiausiu partneriu ir pagrindiniu Lietuvos, Skandinavijos, Rytų ir Vidurio Europos šalių žemės ūkio sektoriaus azotinių trąšų tiekėju;
 plėtoti tvarią, efektyvią ir saugią gamybą;
atsakingai valdyti bendrovę;
kurti naujus, aukštą pridėtinę vertę turinčius produktus.Susisiekite su mumis