Prekyba ir marketingas

Atgal

Prekyba ir marketingas

Lietuvoje realizuojama 19 proc. AB „Achema“ pagamintos produkcijos. Didžioji dalis produkcijos eksportuojama į Prancūziją, Vokietiją, Jungtinę Karalystę, Beneliukso ir Skandinavijos šalis, Čekiją, Estiją, Latviją, Ukrainą, Australiją ir kt.

 

Europos Sąjungoje AB „Achema“ didžiąją dalį savo produkcijos parduoda per įgaliotus atstovus: „Litfert S.a.r.l.“ – Prancūzijoje ir Belgijoje, „Liteximp Sp. z. o.o.“ – Lenkijoje, „Agro Baltic GmbH“ – Vokietijoje ir Olandijoje, UAB „Agrochema“ – Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Skandinavijos šalyse trąšos parduodamos tiesiogiai ūkininkų kooperatyvams. Kitose rinkose trąšos parduodamos per didmenininkus.

"LITFERT"– 1995 m. AB „Achema“ įregistruotas prekinis ženklas – gerai žinomas ir vertinamas Vakarų Europoje. 2005 m. šis ženklas įregistruotas visoje Europos Sąjungoje. „LITFERT“ prekinio ženklo žinomumas – puiki tikslingos ir efektyvios AB „Achema“ marketingo strategijos išdava, sėkmingas gamintojo, sukurto produkto ir kontakto su vartotoju rezultatas.

"LithAN" – AB "Achema" įregistruotas prekinis ženklas, naudojamas amonio salietros pardavimui Didžiojoje Britanijoje.

Lietuvoje ir kaimyninėse Baltijos šalių rinkose vartotojams gerai žinomos skystosios kompleksinės trąšos „Sogeda®“, „Gabija®“ ir „Daiga®“.