2023

19 Sau. Vadovams – patyriminė komandos stiprinimo sesija


Vadovams – patyriminė komandos stiprinimo sesija

Siekiant skatinti ir ugdyti bendrystę bei lyderystę, bendrovės „Achema“ Personalo skyrius pakvietė įvairių grandžių vadovus sudalyvauti patyriminėje komandos stiprinimo sesijoje su Kęstučiu Kilinsku - karo istoriku, mokslų daktaru, buvusiu specialiųjų misijų dalyviu, ne vienerius metus dirbančiu su organizacijomis ir nagrinėjančiu sprendimo priėmimo procesų, pokyčių, motyvacijos temas.

Mokymus sudarė įvadinė „Įkvėpimo sesija“ ir patyriminė dalis – įvairios kompleksinės komandinės užduotys, į kurias dalyvius įtraukė ir jiems talkino instruktoriai. Situacijų instruktoriai - alpinistai, narai, medikai ir kariai profesionalai, turintys ilgametę tarptautinę patirtį, tad ir mokymų dalyviai užduotis atlikinėjo naudodamiesi narų, alpinizmo, medicinos, pilotavimo, karinio pasaulio įranga bei šių sričių užduočių kontekstais.

Anot dalyvių, tokios sesijos padeda efektyviai stiprinti tarpusavio santykius, labiau pažinti vieniems kitus, formuoja gebėjimą bendradarbiauti priimant netikėtus iššūkius, perlipant asmeniškumus ir matant bendrą paveikslą. Taip pat - norą siekti didesnių komandos tikslų, stiprinti asmeninę atsakomybę už bendrą komandos tikslą.

Užduotyse nebuvo sunkių fizinių išbandymų, viskas buvo paremta psichologiniais iššūkiais - užduotys buvo skirtos saugiai išvesti dalyvius iš psichologinio komforto. Kolegos buvo suskirstyti į komandas iki 10, per mokymų pusdienį instruktorių pagalba perėjo 5-6 užduotis su akcentais į bendrą tikslo siekimą, komandiškumą ir komunikaciją, o po visko dalyvių laukė bendra refleksija. 

Dėkojame už prasmingą bendrumo patirtį!


Kitos naujienos