2020

22 Lap. „Achemos“ gamykloje apsilankė molekulinės biologijos ir biotechnologijos studijų magistrantai


„Achemos“ gamykloje apsilankė molekulinės biologijos ir biotechnologijos studijų magistrantai

„Achemos“ gamykloje apsilankė grupelė smalsių studentų, besimokančių Vytauto Didžiojo universitete - Gamtos mokslų fakulteto Molekulinės biologijos ir biotechnologijos bei Biocheminės analizės I ir II kurso magistrantai.

Peržiūrėję pažintinį filmuką apie bendrovę, jos veiklą ir gaminamą produkciją, sudalyvavę ekskursijoje po gamybinę teritoriją, jaunuoliai labiausiai domėjosi kasdieniu įvairių specialistų darbu cechuose ir laboratorijose – uždavinėjo daugybę klausimų apie taikomas technologijas, gamybinius procesus, naudojamą įrangą, medžiagas bei metodikas.

Lankydamiesi Amoniako Nr. 2, Kalcio amonio salietros ir Organinių produktų cecho laboratorijose, kur juos lydėjo Gamybos valdymo skyriaus vyriausiasis inžinierius Mantas Sungaila ir Laboratorinės kontrolės centro viršininkas Marius Brazlauskas, studentai domėjosi, rodos, kiekviena detale, įrenginiu ir procesu – nuo kasdienio darbo iki ateities inovacijų ir perspektyvų.

Studentams įspūdį paliko kolegų pasakojimai apie atliekamus tyrimus, produktų kokybės valdymą, kompetencijas, reikalingas visiems procesams užtikrinti, taip pat diskusijos su bendrovės technikos direktoriumi Juozu Tunaičiu apie profesinius iššūkius ir galimybes chemijos pramonėje.

Iš arčiau susipažinę su „Achemos“ veikla, studentai prisipažino, kad dirbti tokioje įmonėje būtų ir įdomus iššūkis, ir didelis pasiekimas! 


Kitos naujienos