2022

10 Geg. „Achema“ dalyvavo virtualiose KTU Karjeros dienose


„Achema“ dalyvavo virtualiose KTU Karjeros dienose

Kauno technologijos universiteto (KTU) Cheminės technologijos fakulteto organizuotose virtualiose Karjeros dienose šiemet dalyvavo ir „Achemos“ specialistai, pristatydami įmonę studentams bei darbo ir praktikos galimybes joje.

Vyresnioji personalo vadybininkė Inga Kolupailaitė-Liutkevičienė papasakojo apie darbuotojams teikiamas naudas dirbant „Achemoje“, patirtį bendradarbiaujant su Kauno technologijos universitetu.

„Įmonėje turime specialią stažuotės programą, skirtą jauniesiems specialistams. Visuomet laukiame jaunųjų specialistų ir tikimės, kad po praktikos įmonėje jie pasiliks ir sklandžiai įsilies į kolektyvą. Per šiuos metus priėmėme 7 KTU Cheminės technologijos fakulteto studentus į praktiką, du iš jų po praktikos liko dirbti įmonėje“, - pasakojo Inga.

Amoniako c. Nr. 1 vyriausio inžinieriaus pavaduotojas Vytenis Juozas Narušas su studentais dalinosi patirtimi, kaip baigęs studijas pradėjo karjerą „Achemoje“ ir su kokiais darbo iššūkiais susiduria dirbdamas.

Operatorius Kęstutis Čeplinskas studentams pasakojo, kaip įmonėje atliko praktiką ir kodėl pradėjo čia dirbti. Achemietis įvardijo darbo privalumus ir kuo šis darbas galėtų būti patrauklus būsimiems specialistams.

Iš viso „Achemoje“ dirba 254 darbuotojai, baigę KTU, 101 iš jų yra įgijęs specialybę, susijusią su cheminėmis technologijomis. Tarp dirbančiųjų bendrovė turi 8 KTU doktorantūros studijas baigusius darbuotojus, 6 iš jų yra baigę Chemijos fakultetą.


Kitos naujienos