2022

04 Lie. „Achemos“ vasaros šventė: padėkos veteranams bei dėmesys darbuotojų komandiškumui


„Achemos“ vasaros šventė: padėkos veteranams bei dėmesys darbuotojų komandiškumui

Po kelerių metų pertraukos, kai galimybę būriuotis renginiuose buvo suvaržiusi pandemija ir karantinas, šiemet kasmetinė „Achemos“ tradicija pasveikinti savo darbo veteranus atgimė su nauja jėga: bendrovė ne tik pagerbė savo lojaliausius darbuotojus, bet ir visiems darbuotojams bei jų šeimoms padovanojo smagią vasaros šventę. Šįkart renginys persikėlė į vasaros pradžią, liepos 2-ąją, ir vyko po atviru dangumi – buvusio profilaktoriumo „Atgaiva tau“ teritorijoje – renginyje darbuotojus ir jų šeimas džiugino įspūdingi pasirodymai ant scenos, koncertai, azartiškos komandinės rungtys bei lazerių šou. 

Vasaros šventės dėmesio centre atsidūrė tradiciniai nuo 20-ties iki 45-erių metų darbo veteranų sukakties apdovanojimai. Šventės metu pagerbti ilgamečiai darbuotojai ne tik iš bendrovės „Achema“, bet ir kitų koncerno „Achemos grupė“ įmonių. Jiems, priklausomai nuo bendrovėse išdirbtų metų skaičiaus, įteikti garbės ženkleliai, sveikinimo raštai, pažymėjimai ir veterano premijos.

Nuoširdžią padėką lojaliausiems darbuotojams už atsidavimą įmonei bei pastangas puoselėjant organizacijos tikslus išreiškė bendrovės „Achema“ generalinis direktorius Ramūnas Miliauskas. Prieš tardamas savo sveikinimo žodį, jis paprašė susirinkusiųjų tylos minute pagerbti, atminti ir padėkoti kolegoms, kurių tarp mūsų jau nebėra.

„Džiaugiuosi, kad vėl turime galimybę susitikti renginyje ir drauge pasibūti. Visi mes iš esmės esame individualistai, bet dirbdami „Achemoje“ turime būti komandos žmonės. Šie ilgi bendro darbo metai rodo, kad ir esame tvirta vieninga komanda. Už tai esu dėkingas kiekvienam iš jūsų. O ypatingą „ačiū“ skiriu mūsų darbo veteranams, kurie ne tik paskyrė savo ilgus metus, pastangas, patirtį ir žinias bendrovei, bet ir padeda jaunesniesiems kolegoms tobulėti ir augti kartu.

Ši šventiška diena skirta mums visiems – achemiečiams, mūsų šeimoms bei svečiams. Savo uoliu atsakingu kasdieniu darbu ne kartą parodėme, kad mokame dirbti, tad dabar pats laikas parodyti, kad mokame ir linksmintis“, - šventei prasidedant sakė „Achemos“ vadovas R. Miliauskas.  

Susirinkusiuosius į šventę pasveikino ir koncerno „Achemos grupė“ generalinė direktorė Irmantė Kimienė. Ji taip pat kreipėsi į kiekvieną iš šventės dalyvių, ypatingą padėką skirdama ilgamečiams bendrovių darbuotojams.

„Pirmiausia noriu padėkoti šventės organizatoriams. Dėkui jums už iniciatyvą ir galimybę mums visiems vėl drauge susirinkti, kartu švęsti ir gyvai pasveikinti mūsų darbo veteranus.

Man pačiai asmeniškai veteranų šventė visad atrodė be galo svarbi. Pažvelgusi į jus matau ir tikiu, kad ji jums tokia pat svarbi. Todėl kiekvienam veteranui norėčiau asmeniškai padėkoti už lipimą į kalną kartu, už įdėtas pastangas, palaikymą. O mums visiems linkiu abipusio pasitikėjimo, bendradarbiavimo ir, žinoma, sveikatos. Po kelerių metų užsidarymo dėl pandemijos, linkiu, kad bent jau šią vasarą būtų daug dienų, kai norisi švęsti“, - sveikindama susirinkusiuosius nuo scenos sakė koncerno generalinė direktorė I. Kimienė.

Savo sveikinimo žodį, kurį perskaitė renginio vedėja aktorė Jurgita Jurkutė, šventės dalyviams skyrė ir valdybos pirmininkė Lidija Lubienė. Ji prisipažino, kad kiekvieną kartą, kreipdamasi į darbuotojus, ypač darbo veteranus, jaudinasi ir stengiasi parinkti žodžius, geriausiai atspindinčius tai, ką ji jaučia.

„Kokie žodžiai geriausiai tinka šiandien? Visų pirma – dėkingumas. Ačiū jums už kasdienį darbą, atsidavimą ir ištikimybę. Ačiū už tai, kad saugote ir branginate įmonę, padedate jaunesniems ir mažiau patyrusiems kolegoms, puoselėjate mūsų visų kultūrą ir tradicijas.  Dar – pagarba. Jaučiu didelę asmeninę pagarbą už kiekvieno jūsų kruopštų, sąžiningą ir garbingai atliekamą kasdienį darbą. Visi puikiai suprantame – smulkmenų mūsų įmonėje nebūna, kiekvienas prisidedate prie visų mūsų saugumo, sėkmės ir mūsų bendros ateities kūrimo. Galiausiai – džiugesys. Aš nuoširdžiai džiaugiuosi, kad kiekvienas esate svarbi šios įmonės dalis, džiaugiuosi žvelgdama į ateitį drauge su jumis.

Ir dar labai džiaugiuosi tuo, kad šiandien jūsų laukia šventė, kad šiandien šypsositės, linksminsitės ir džiaugsitės. Galvoju apie tai, ir džiaugiuosi kartu su jumis. Tad ačiū už viską, ką per šitiek metų nuveikėme kartu – ir žinau, kad kartu nuveiksime dar daugiau! Švęskite šiandien savo bei kolegų pasiekimus!“, - nuoširdžiai linkėjo L. Lubienė.

Vasaros šventėje, kurią vedė Rolandas Vilkončius ir Jurgita Jurkutė, koncertavo tokios muzikinės grupės kaip „El Fuego“, „The Schwings Band“, grupė „Dinamika“ ir „JOY“, ant scenos šou surengė gimnastės „Diamonds Show“.

Renginio metu sportinėse rungtyse varžėsi darbuotojų komandos – savo jėgas jose išbandė aktyvių sporto rungčių, taip pat dėlionių, šachmatų, šaškių ir kt. žaidimų mėgėjai. Šeimoms skirtose pramogų zonose, ant batutų ir specialiose žaidimų aikštelėse, dūko darbuotojų vaikai. 

Tai buvo nuostabi diena, padėjusi dar labiau sustiprinti komandą, pažinti kolegas bei suteikusi naujo įkvėpimo ir motyvacijos įveikti kasdienius iššūkius.


Kitos naujienos