2021

30 Gru. Bendrovė „Achema“ sveikino ilgamečius darbuotojus


Bendrovė „Achema“ sveikino ilgamečius darbuotojus

AB „Achema“ tradiciškai pagerbė savo pačius lojaliausius darbuotojus  – už atsidavimą įmonei padėkojo ilgus metus bendrovėje dirbantiems veteranams. Specialiais garbės ženkleliais ir žiedais apdovanota 116 darbuotojų, kurie įmonėje dirba nuo 20 iki 45 metų.

Įprastai įmonėje kolegų pagerbimas vyksta rengiant iškilmingas šventes ir koncertus, tačiau šiemet, jau antrus metus iš eilės, dėl pandemijos ir įvairių su tuo susijusių apribojimų didelio renginio buvo atsisakyta.

Veteranus sveikinęs „Achemos“ generalinis direktorius Ramūnas Miliauskas vylėsi, kad šie metai bus tokie paskutiniai ir ateityje bus galima grįžti prie gražių tradicijų.

„Visi pasiilgome susibūrimų ir bendro pabuvimo didesnėje šventėje, kurioje pagerbtume mūsų įmonės veteranus. Daugelis jau pavargome nuo visko saugotis, laikytis pandemijos apribojimų, tikrai norisi grįžti į įprastą gyvenimą. Labai tikiuosi, kad kitąmet galėsime gausiai susirinkti, drąsiau vienus sveikinti bei spausti vieni kitiems rankas“, – sako jis.  

Generalinis direktorius dėkojo ilgamečiams darbuotojams už jų patirtį, žinias, kasdienį darbą ir iniciatyvas.

„Vedini bendro tikslo pasiekėme tikrai nemažai, įvairiose situacijose ne kartą radome išeitis, kaip pasiekti geriausių rezultatų. Noriu Jums visiems padėkoti ir palinkėti sveikatos, tvirtybės ir kad netrūktų idėjų, kurias ir toliau būtų galima įgyvendinti drauge su kolektyvu. Dirbdami bendrai mes galime labai daug nuveikti. Linkiu, kad ateinantys metai būtų stabilesni, kad visi džiaugtumėmės kiekviena prasmingai praleista diena“, – veteranus sveikino R. Miliauskas.

20-metį įmonėje išdirbusiems darbuotojams įteikti III-ojo laipsnio Garbės ženkleliai, sveikinimo raštai, pažymėjimai ir piniginiai paskatinimai.

II-ojo laipsnio Garbės ženkleliais bei tokiomis pačiomis atributikomis buvo apdovanoti 25-erių darbo metų sukaktį minintys darbuotojai.

30-metį bei 35-metį minintys toje pačioje įmonėje dirbantieji veteranai apdovanoti I-ojo ir aukščiausiojo laipsnio Garbės ženkleliais, sveikinimo raštais, piniginiais paskatinimais.

Vardine dovana – žiedu ir kitomis regalijomis – apdovanoti 40 metų išdirbę organizacijoje.

Vardine dovana – žiedu su briliantu – buvo apdovanoti 45 darbo metus įmonei atidavę veteranai.


Kitos naujienos