2021

12 Geg. „Achemos“ specialistai dalyvavo KTU karjeros dienose


„Achemos“ specialistai dalyvavo KTU karjeros dienose

Šiandien Kauno technologijos universiteto Cheminės technologijos fakulteto organizuotose virtualiose karjeros dienose dalyvavo ir „Achemos“ specialistai, pristatydami įmonę studentams bei darbo ir praktikos galimybes joje.

Vyresnioji personalo vadybininkė Inga Kolupailaitė-Liutkevičienė papasakojo apie darbuotojams teikiamas naudas dirbant „Achemoje“, patirtį bendradarbiaujant su Kauno technologijos universitetu.

„Įmonėje turime specialią stažuotės programą, skirtą jauniems specialistams. Visuomet laukiame studentų ir tikimės, kad po praktikos įmonėje jie pasiliks ir sklandžiai įsilies į kolektyvą. Per pastaruosius tris metus į praktiką priėmėme 41 KTU Cheminės technologijos fakulteto studentą, dešimt iš jų po praktikos liko dirbti įmonėje ir tapo kolegomis“, - pasakojo Inga Kolupailaitė-Liutkevičienė.

Trečius metus įmonėje dirbantis organinių produktų cecho skyriaus inžinierius Paulius Barvainis su studentais dalinosi patirtimi kaip atlikęs praktiką liko dirbti įmonėje.

„Iki darbo „Achemoje“ nežinojau, jog įmonėje gaminami ir organiniai gaminiai - pavyzdžiui dervos, naudojamos baldų gamyboje. Dirbant didelėje įmonėje visuomet vyksta daug skirtingų projektų, diegiamos įvairios naujovės – nuo dirbtinio intelekto iki Žaliojo kurso įgyvendinimo idėjų. Puiki vieta jei domiesi naujovėmis ir nori pritaikyti savo žinias ar įgauti naujų kompetencijų. Svarbu viduje turėti ugnelę chemijai ir visuomet gilinti žinias“, - kalbėjo Paulius Barvainis.

Inžinierė gamybos kontrolei Raimonda Grinienė su studentais dalinosi patirtimi kaip baigusi magistro studijas Cheminės technologijos fakultete pradėjo dirbti įmonėje, kilo karjeros laiptais. Achemietė įvardijo darbo privalumus ir kuo jis galėtų patraukti būsimus specialistus.

Šiemet įmonėje praktiką atliko septyni KTU Cheminės technologijos fakulteto studentai. Iš viso įmonėje dirba 231 darbuotojas, baigęs Kauno technologijos universitetą, 111 iš jų yra įgiję specialybę, susijusią su cheminėmis technologijomis.


Kitos naujienos