2020

15 Gru. Įmonė pasveikino ilgamečius darbuotojus


Įmonė pasveikino ilgamečius darbuotojus

Anot statistikos, vidutinė darbo trukmė vienoje įmonėje siekia penkis metus. Šiais laikais, kai dažnas darbo keitimas tampa įprasta praktika, maloniu pavyzdžiu tampa įmonės, kuriose darbuotojai išdirba keliasdešimt metų. Didžiausia trąšų gamintoja šalyje „Achema“ tęsia tradiciją sveikinti įmonėje kelis dešimtmečius dirbančius kolegas.

„Visuomet sakau, kad ne sudėtingi įrengimai, efektyvūs procesai ar inovacijos darbe yra svarbiausia. Svarbiausi yra žmonės. Žmonės, kurie ir įdarbina šiuos įrenginius, kurie išmano juos iki smulkiausio varžtelio ar operacijos. Žmonės yra didžiausias šios įmonės turtas. Kaip sakiau daliai apdovanojamųjų – jūs tai sukūrėte, pastatėte dabar mums belieka išlaikyti ir tęsti pradėtą darbą“, - pasakojo įmonės generalinis direktorius Ramūnas Miliauskas.

Specialiais garbės ženkleliais ir žiedais buvo apdovanoti darbuotojai įmonėje dirbantys nuo 20 iki 45 metų. Viso šiemet buvo apdovanoti 145 „Achemos“ darbuotojai.

„Jei nebūtume mylėję darbo, tiek laiko nebūtume išdirbę. O jei būtume blogai dirbę, niekas nebūtų tiek mūsų laikęs. Kolegos per tiek metų tapo ne tik draugais, bet ir šeimos nariais“, - atsiimdama apdovanojimą kalbėjo Antanina Budnikaitė, įmonėje dispečere išdirbusi 40 metų.

Įprastai įmonėje kolegų pagerbimas vyksta rengiant iškilmingas šventes ir koncertus. Šiais metais dėl šalyje paskelbto karantino renginio buvo atsisakyta.

„Gaila, kad šiemet dėl pandemijos kolegoms galėjome parodyti tik minimalų dėmesį. Vis tik saugumas ir sveikata šiuo metu yra pirmoje vietoje. Bet noriu pabrėžti, kad šiose kasmetinėse šventėse visuomet būdavo svarbiausi ne gaunami apdovanojimai ar dovanos, o dėmesys kolegoms, bendravimas, susibūrimas. Tikiu, kad dar bus progų tai padaryti kai situacija pagerės“, - teigė R. Miliauskas.

Šiuo metu metu „Achemoje“ dirba virš 1300 darbuotojų, vidutinis jų darbo stažas įmonėje - 15 metų.


Kitos naujienos