2020

04 Gru. „Achemos“ parama globos namams ir šeimos centrui


„Achemos“ parama globos namams ir šeimos centrui

Artėjantis šventinis laikotarpis dažnai verčia sustoti, apžvelgti praėjusius metus, skirti laiko artimiesiems bei geriems darbams. Didžiausia trąšų gamintoja šalyje „Achema“ prisidėdama prie bendruomenės vystymosi šiemet parėmė Jonavos globos namus bei vaiko ir šeimos gerovės centrą.

„Kiekvienais metais džiaugiamės galėdami pagelbėti šioms įstaigoms. Gaila, kad šiemet dėl karantino netenka užsukti, pabendrauti su centro vaikais, pažiūrėti jų kalėdinio pasirodymo. Tai jau buvo tapusi gražia tradicija.

Įstaigoms parama reikalinga, bet tikiu, kad nemažiau svarbus yra ir žmogiškas santykis, kurį nuolat palaikome su centro ir globos namų gyventojais. Manau dar atsigriebsime už tai pasibaigus pandemijai. Esame bendruomenės dalis ir turime prisidėti prie jos augimo ir ne tik šventiniu metu“, - pasakojo „Achemos“ personalo ir bendrųjų reikalų direktorė Inga Jakučinskienė.

Anot įmonės atstovės skiriama parama bus naudojama spręsti dėl karantino kylančias problemas bei sklandesniam ugdymo procesui.


Kitos naujienos