2018

02 Kov. Lojaliausiųjų darbuotojų pagerbimo vakaras


Lojaliausiųjų darbuotojų pagerbimo vakaras

Kovo antrąją, Jonavos sporto Arenoje, jau antrąjį kartą įvyko tradicinė nuo 20-ties iki 45-ių metų veteranų darbo sukakties paminėjimo šventė. Joje buvo pagerbti darbuotojai iš AB „Achema“ ir „Achemos Grupė“ įmonių tokių kaip „Iremas“, „Achempak“, „Budrus sakalas“, „Gaschema“, „Agrochema“, „Transchema“ bei „Renerga“.

Nuoširdžią padėką vakaro kaltininkams už atsidavimą įmonei, nuoširdžias pastangas puoselėjant organizacijos tikslus bei idėjas reiškė AB „Achema“ generalinis direktorius Ramūnas Miliauskas bei koncerno „Achemos Grupė“ generalinis direktorius Linas Sabaliauskas.

Ceremonija prasidėjo nuo 20-metį mininčių darbuotojų pagerbimo. Jiems buvo įteikti III-ojo laipsnio Garbės ženkleliai, sveikinimo raštai, pažymėjimai, veteranų juostos ir piniginiai paskatinimai.
 

II-ojo laipsnio Garbės ženkleliais bei tokiomis pačiomis atributikomis buvo apdovanoti trylika 25-erių darbo metų sukaktį mininčių darbuotojų.

Prie anksčiau apdovanotųjų taip pat prisijungė ir 30-metį bei 35-metį minintys toje pačioje įmonėje dirbantieji veteranai. Apdovanoti atitinkamai I-ojo ir aukščiausiojo laipsnio Garbės ženkleliais, sveikinimo raštais, pažymėjimais, veteranų juostomis, piniginiais paskatinimais.
 

Vardine dovana – žiedu ir kitomis regalijomis – apdovanoti 40 metų išdirbę organizacijoje.

Galiausiai, aukščiausiame vakaro taške, vardine dovana – žiedu su briliantu – buvo apdovanoti 45 darbo metus įmonei atidavę veteranai.

Vakaro atmosferą kūrė Deividas ir Renata Norvilai, akordeonistas Martynas Levickis, ansamblis „Quorom“, taip pat grupė „Queens of Roses“, artistai iš Kauno valstybinio muzikinio teatro bei iliuzionistas Rokas Bernatonis.


Kitos naujienos