Sudėtis: azotas (N) - 34,4 % (amoniakinis (N-NH4) - 17,2 % ir nitratinis (N-NO3) - 17,2 %).
Tręšimo efektas: lietuviška amonio salietra aprūpina augalą reikiamu azoto kiekiu, kuris yra ypač svarbus intensyvaus augalo augimo periodu. Tręšiant greitai išnyksta augalo "badavimo" požymiai - sparčiau vystosi šaknys, augalas greičiau apsirūpina maisto medžiagomis, paspartėja augalo augimas ir vystymasis, išnyksta lapų geltonavimas. Azotas stimuliuoja ir reguliuoja daugelį augalo gyvybinių ir su augimu susijusių procesų. Patręšti lietuviška amonio salietra augalai vartoja mažiau vandens, tampa baltymingesni, cukringesni, pailgėja jų vegetacijos periodas.
Išfasavimas: polipropileno maišai po 50, 500 kg bei nefasuota (t). Galimas kitas pakavimas bei markiruotės kalba, priklausomai nuo kiekio ir kliento pageidavimų.
Prekybą Baltijos šalyse vykdo |
Sudėtis: azotas (N) - 27 % (amoniakinis (N-NH4) - 13,5 % ir nitratinis (N-NO3) - 13,5 %), magnis (MgO) - 4,0 %, kalcis (CaO) - 6,0 %.
Tręšimo efektas: trąšose esantis azotas įsisavinamas greitai ir efektyviai. Kalcis ir magnis ypač reikalingi augalo gyvybinėms funkcijoms. Tręšiant lietuviška kalcio amonio salietra augalai užaugina didelį lapų paviršių, įgyja augalui būdingą žalią spalvą, subrandina 5-20 % gausesnį ir kokybiškesnį derlių. Ilgalaikis trąšų naudojimas neparūgština dirvos, nesumažina jos biologinio aktyvumo. Augalai patręšiami ne tik azotu, bet ir magniu bei kalciu, kurių trūksta lengvuose ir rūgščiuose dirvožemiuose.
Išfasavimas: polipropileno maišai po 500 kg bei nefasuota (t). Galimas kitas pakavimas bei markiruotės kalba, priklausomai nuo kiekio ir kliento pageidavimų.
Prekybą Baltijos šalyse vykdo |
Sudėtis: azotas (N) - 27 % (amoniakinis (N-NH4) - 13,5 % ir nitratinis (N-NO3) - 13,5 %), kalcis (CaO) – 6 %.
Tręšimo efektas: lietuviškos azoto trąšos su kalciu - trąšos, naudojamos žieminiams ir vasariniams rapsams, cukriniams ir pašariniams runkeliams, žieminiams ir vasariniams kviečiams, bulvėms, pašarinėms žolėms, kopūstams ir kitoms daržovėms, vaismedžiams ir vaiskrūmiams tręšti. Tręšiama prieš sėją ar sodinimą ir augalų vegetacijos metu. Azoto trąšos su kalciu efektyviausios rūgščiuose ir vidutinio rūgštumo ir lengvuose dirvožemiuose. Šiomis trąšomis patręšti augalai užaugina didesnį ir geresnės kokybės derlių, kadangi patręšiami papildomu elementu kalciu, kuris būtinas ląstelių tysimui ir šaknų ir antžeminės dalies augimui.
Išfasavimas: polipropileno maišai po 500 kg bei nefasuota (t).
Prekybą Baltijos šalyse vykdo |
Sudėtis: bendrojo karbamidinio azoto (N-NH2) kiekis ne mažesnis kaip 46,5 %.
Tręšimo efektas: karbamidas (cheminė formulė - (NH2)2CO, EB Nr.200-315-5) - visame pasaulyje populiari azoto trąša, tinkanti įvairioms lauko, daržo bei sodo kultūroms tręšti. Lietuvišku karbamidu lauko ir sodo augalai tręšiami iki sėjos, žieminiai ir daugiamečiai - vegetacijos pradžioje. Vaismedžiai ir vaiskrūmiai iki žydėjimo tręšiami per lapus: purškiant sunaikinami kenkėjų (amarų, obelinių blakučių, erkių ir kt.) kiaušinėliai, vikšreliai ir ligų (degulių, šviesmargės, valksčio) sukėlėjai. Lietuviško karbamido granulės yra baltos, neturinčios jokių pašalinių priemaišų, apipurkštos preparatais, apsaugojančiais nuo susigulėjimo. Statinis granulių stiprumas yra ne mažesnis kaip 7 N/granulę. Lietuviškas karbamidas priklauso ekologiškai švarių trąšų grupei.
Išfasavimas: polipropileno maišai po 500 ir 1000 kg bei nefasuotas (t). Galimas kitas pakavimas bei markiruotės kalba, priklausomai nuo kiekio ir kliento pageidavimų.
Prekybą Baltijos šalyse vykdo |
Sudėtis: suminio karbamidinio azoto masės dalis (N-NH2) – 46,5 %.
Tręšimo efektas: lietuviškas stabilizuotas karbamidas „LITFERT StabillioN®“ Premium yra gerai tirpstančios, labiausiai koncentruotos birios azoto trąšos su stabilizatoriumi, kuris lėtina azoto įsisavinimą. Dėl to pagerėja trąšų panaudojimas, sumažėja jų nuostoliai į aplinką. Stabilizuotas karbamidas naudojamos pagrindiniam ir papildomam vaismedžių, uogakrūmių, daržovių, žieminių ir vasarinių javų, rapsų, sukultūrintų ir nesukultūrintų dirvų tręšimui. Efektyvumu stabilizuotas karbamidas nenusileidžia lietuviškai amonio salietrai. Vyraujant karštam ir sausam orui, stabilizuotu karbamidu efektyvu tręšti per lapus, tinkamiausia koncentracija 10 – 15 %. Vėlesniuose augalų vystimosi tarpsniuose, tręšiant stabilizuotu karbamidu per lapus, grūduose sukaupiama daugiau baltymų, glitimo, pagerėja kiti kokybiniai rodikliai. Soduose ir vaiskrūmynuose nuėmus derlių, lapų kritimo metu purškiant stabilizuoto karbamido tirpalu naikinami kenkėjų kiaušinėliai ir ligų sukėlėjai.
Išfasavimas: polipropileno maišai po 500 kg, 1000 kg.
Prekybą Baltijos šalyse vykdo |
Sudėtis: bendrojo karbamidinio azoto (N-NH2) kiekis ne mažesnis kaip 46,5 %.
Tręšimo efektas: lietuviškas karbamidas su kalio humatu yra gerai tirpstančios, greitai pasisavinamos, labiausiai koncentruotos birios azoto trąšos. Kalio humato priedas pagerina augalų maistinių medžiagų pasisavinimą, didina atsparumą nepalankioms klimato sąlygoms, didina dirvožemio bioaktyvumą, aktyvuoja augalų augimą, gerina atsparumą ligoms. Lietuviškas karbamidas su kalio humato priedu naudojamas pagrindiniam ir papildomam žieminių ir vasarinių javų, rapsų, daržovių, braškių, sodų ir uogakrūmių tręšimui. Vyraujant karštam ir sausam orui, efektyvu tręšti per lapus, tinkamiausia koncentracija 10 – 15 %. Vėlesniuose augalų vystimosi tarpsniuose, tręšiant karbamidu per lapus, grūduose sukaupiama daugiau baltymų, glitimo, pagerėja kiti kokybiniai rodikliai. Soduose ir vaiskrūmynuose nuėmus derlių, lapų kritimo metu purškiant karbamido tirpalu naikinami kenkėjų kiaušinėliai ir ligų sukėlėjai.
Prekybą Baltijos šalyse vykdo |
Sudėtis: KAS-32 - suminis azotas (N) - 32 % (amoniakinis (N-NH4) - 8 %, nitratinis (N-NO3) - 8 % ir amidinis (N-NH2) - 16 %).
Tręšimo efektas: skysta, greitai veikianti azoto trąša, naudojama lauko augalams, daržovėms, vaismedžiams, uogynams, gėlėms tręšti. Ji atitinka visus šiuolaikinius agrotechninius reikalavimus, ypač tinka papildomam augalų tręšimui. KAS-32 kilogramo azoto kaina yra žemesnė negu amonio salietros, o įdirbant didelius plotus investicijos purškimo technikai greitai atsiperka. Karbamido ir amonio salietros tirpalą patogu maišyti su kitomis makro- ar mikroelementinėmis trąšomis, augimo reguliatoriais, nitrifikacijos inhibitoriais, pesticidais ar retardantais. Tai bespalvis arba rausvos spalvos skystis, neturintis augalams kenksmingų medžiagų. Trąša nedega, nesprogsta, negaruoja, nesudaro slėgio, todėl ją paprasta sandėliuoti ir transportuoti. Galima tolygiai paskleisti (išpurkšti) net mažas dozes (30-40 kg/ha). Ši trąša atitinka pakriko, lokalaus bei papildomo tręšimo per lapus reikalavimus. Tirpalo reakcija yra artima neutraliai, todėl purkšti galima didelės koncentracijos tirpalais (Lietuvoje iki 32%). Ja galima tręšti augalus, augančius prie vandens telkinių bei kalvotose vietovėse.
Išfasavimas: pilama į geležinkelio cisternas, autocisternas arba į kitokią tam tinkamą kliento tarą.
Prekybą Baltijos šalyse vykdo |