Prekyba ir marketingas

Atgal

Prekyba ir marketingas

Lietuvoje realizuojama apie 21 proc. AB „Achema“ pagamintos produkcijos. Didžioji dalis produkcijos eksportuojama į Prancūziją, Vokietiją, Jungtinę Karalystę, Beneliukso ir Skandinavijos šalis, JAV, Estiją, Latviją, Ukrainą ir kt.

Europos Sąjungoje AB „Achema“ didžiąją dalį savo produkcijos parduoda per įgaliotus atstovus: „Litfert s.a.r.l.“ – Prancūzijoje ir Belgijoje, „Liteximp sp. z. o.o.“ – Lenkijoje, „Agro Baltic GmbH“ – Vokietijoje ir Olandijoje, UAB „Agrochema“ – Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Skandinavijos šalyse trąšos parduodamos tiesiogiai ūkininkų kooperatyvams. Kitose rinkose trąšos parduodamos per didmenininkus.

"LITFERT"– 1995 m. AB „Achema“ įregistruotas prekinis ženklas– gerai žinomas ir vertinamas Vakarų Europoje. 2005 m. šis ženklas įregistruotas visoje Europos Sąjungoje. „LITFERT“ prekinio ženklo žinomumas – puiki tikslingos ir efektyvios AB „Achema“ marketingo strategijos išdava, sėkmingas gamintojo, sukurto produkto ir kontakto su vartotoju rezultatas.

"LITHAN" - AB "Achema" įregistruotas prekinis ženklas, naudojamas amonio salietros pardavimui Didžiojoje Britanijoje.

Lietuvoje ir kaimyninėse Baltijos šalių rinkose vartotojams gerai žinomos skystosios kompleksinės trąšos „Sogeda®“, „Gabija®“ ir „Daiga®“.