2017

28 Rug. Kolektyvo gretose - 10 naujų absolventų


Kolektyvo gretose - 10 naujų absolventų

Naujųjų mokslo metų išvakarėse surengta Žinių diena, kurios metu pasveikinti tais metais diplomus įgiję įmonės darbuotojai. Šiemet jų sąraše – dešimt universitetus ir aukštąsias neuniversitetines mokyklas baigusių absolventų.

Šiais metais net devyni iš dešimties absolventų baigė Kauno technologijos universitetą. „Ši aukštoji mokykla glaudžiausiai susijusi su „Achema“, todėl labai džiugu, kad visos šiame universitete įgytos specialybės yra susietos tiek su darboviete, tiek ir su kiekvieno absolvento profesine kryptimi, – sakė R. Miliauskas. – Įmonė po truputį keičiasi, jaunėja, todėl skatiname darbuotojus nuolat atnaujinti žinias, tobulėti.“ Bendrovė išlieka vienu geidžiamiausių darbdavių regione, o darbuotojų kaitos procentas siekia 6,6 proc.

Šiemet vienas absolventas įsigijo elektros energijos specialybę, keturi studijavo chemijos inžineriją, du – aplinkos inžineriją, vienas – pramonės inžineriją ir ekonomiką, du – mechanikos inžineriją. Šiais metais „Achemą“ papildė penki magistrai, keturi bakalaurai ir vienas profesinis bakalauras.

Šiemetė Žinių diena surengta jau vienuoliktą kartą. Iš 1400 bendrovės darbuotojų net 39 proc. turi aukštąjį ir neuniversitetinį aukštąjį išsilavinimą, 16 proc. – aukštesnįjį išsilavinimą.


Kitos naujienos