2017

23 Bir. Įvertinta už geriausią trąšų priežiūros vadybos praktiką


Įvertinta už geriausią trąšų priežiūros vadybos praktiką

Produktų patikros auditą, pagal asociacijos „Fertilizers Europe“ programą, 2017m. pirmąjį pusmetį atliko nepriklausoma kompanija „DNV-GL", veikianti daugiau kaip 100 šalių. Remiantis Europos trąšų gamintojų pasiektais įsipareigojimais, produktų kokybės ir geriausios valdymo praktikos auditas atliekamas kartą per 3 metus. „Product Stewardship“ sertifikatas apima visą produkto gyvavimo grandinę: nuo  trąšų kūrimo, žaliavų tiekimo, gamybos ir pakavimo  iki transportavimo, sandėliavimo, rinkodaros ir pardavimo procesų, taip pat produktų vartojimo ir konsultacijų ūkininkams.

Apdovanojimų ceremonijoje dalyvavęs AB „Achema“ komercijos direktorius Mindaugas Balkus pabrėžė, kad sėkmingai baigtas auditas ir Europos trąšų gamintojų įvertinimas – tai aukštų, tvarios plėtros koncepcija paremtos gamybos standartų ir produktų kokybės įrodymas.

„Fertilizer Europe“ apdovanojimai vyko š.m. birželio 22 d. Madride. Asociacija vienija 14 šalių gamintojus, įsipareigojusius laikytis produktų valdymo praktikos standartų ir deklaruoti apie savo veiklą. Sekantis trąšų priežiūros vadybos auditas bus vykdomas 2020 m.


Kitos naujienos