2016

12 Gru. Komercijos direktoriumi paskirtas Mindaugas Balkus


Komercijos direktoriumi paskirtas Mindaugas Balkus

M.Balkus savo karjerą pradėjo tuometiniame „Achemos“ realizacijos skyriuje vos 23 metų, iškart po studijų KTU (Kauno technologijos universitete). Nuo pardavimo vadybininko ir vyr. vadybininko pareigų, per kelerius metus jis tapo vienu jauniausių bendrovės padalinių vadovu – Pardavimų skyriaus viršininku, o vėliau ir Komercijos direktoriaus pavaduotoju.

Beveik 15 metų AB „Achemos“ komercijos tarnyboje dirbęs M.Balkus 2010 metais buvo pakviestas vadovauti UAB „Agrochema“, kuri tuo metu išgyveno itin sudėtingą finansinę situaciją. Ketveri metai, dirbant generalinio direktoriaus pareigose, pareikalavo daug jėgų ir tuo pačiu suteikė neįkainuojamos patirties sprendžiant finansines, žmogiškųjų išteklių ir struktūrines bendrovės problemas bei vykdant aktyvią įmonės plėtrą.

2015-aisiais Mindaugas Balkus grįžo į AB „Achema“ kaip generalinio direktoriaus padėjėjas komercijai ir pardavimų rinkų plėtrai.

„Paskutiniais metais besitęsiančios pasaulinių trąšų rinkų tendencijos verčia mus keistis ir dar stipriau derintis prie nuolat besikeičiančių vartotojų poreikių. Turime būti itin lankstūs plėtojant santykius su klientais ir plečiant savo rinkos dalį. O tai reikalauja dar didesnių rinkos analizės kompetencijų bei efektyvesnio darbo. Todėl Komercijos tarnyba pribrendo tam tikriems struktūriniams pokyčiams,“ – tvirtina naujasis Komercijos direktorius Mindaugas Balkus.

 


Kitos naujienos