2016

20 Spa. Miesto nuolatinis mecenatas – „Achema“


Miesto nuolatinis mecenatas – „Achema“

Antrą kartą Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) Jonavos filialas, vadovaujamas Alfonso Meškausko ir Dalios Sinkevičienės, pakvietė verslininkus Verslo dieną paminėti kartu. Padėkos renginyje.

„Achemos“ įvertinimas

KPPAR Jonavos fi lialo įsteigtas „Metų mecenato“ apdovanojimas nukeliavo į koncernui „Achemos grupė“ priklausančią akcinę bendrovę „Achema“.A.Meškauskas ranką paspaudė įmonei atstovavusiam technikos direktoriui Juozui Tunaičiui. Direktorius, paimdamas apdovanojimą, prisipažino, kad jaučia keistą jaudulį. „Malonu, kai mus pakviečia į verslo bendruomenės vakarą. Matyt, ne už dyką pelnėme mecenato nominaciją, bet už tai, kad remiame, kad dirbame, kad tokia yra mūsų vadovybės rėmimo politika ir pozicija. Jonavos be „Achemos“ neįsivaizduoju. Matyt, turėtų sustiprėti, būti vikresni čia susirinkę verslininkai, gal jų atsirastų dar daugiau. Mes tikrai nepretenduojame būti amžini šios nominacijos laimėtojai, nors šioje srityje mūsų niekas nepavys ir nepralenks. Gal atsiras dvi trys įmonės, galinčios reikšmingai paremti rajono Savivaldybę. Tai viena jų ir pelnys „Metų mecenato“ titulą“, – dalijosi nuomone J. Tunaitis.

Bendrovė pripažinta nuolatine ir dosniausia įvairių socialinių iniciatyvų rėmėja, per dešimt šių metų mėnesių paramai atseikėjusi 860 tūkst. eurų. Jos skiriamos lėšos nukreipiamos kultūros, infrastruktūros, sveikatos ir socialinės apsaugos projektams remti. Bendrovės dėka jonaviečiai grožisi pasikeitusiu Jonavos miestu.

Ypač daug dėmesio įmonė skiria Chemikų veteranų klubo nariams, daug metų dirbusiems šioje bendrovėje. Koncernas „Achemos grupė“ yra Kauno technologijos universiteto verslo ir mokslo slėnio „Santaka“ vienas iš steigėjų. „Achemos“ globojama VšĮ „Žalioji karta“ kasmet priima po 20 gabių moksleivių, kurie trejus metus mokosi naudotis kompiuteriais, psichologijos, bendravimo meno, ekonomikos, teisės pagrindų, užsienio kalbų.

Didelio bendrovės dėmesio sulaukia Globos namų auklėtiniai – skiriamos kasmetinės stipendijos, remiamos studijos, siekiant paremti jaunimą gyventi savarankiškai.

Įmonė puoselėja profesinės savanorystės projektą „Kam to reikia“ – organizuojami tiksliniai karjeros ugdymo renginiai.

Šiemet chemijos gamykla ypač dosniai prisidėjo prie Jonavoje statomos sporto arenos, skirdama lėšas statyboms užbaigti.

Pagal „Jonavos naujienų“ informaciją


Kitos naujienos