2015

28 Gru. Už pagalbą ir paramą – padėkos vakarai


Už pagalbą ir paramą – padėkos vakarai

Gruodžio viduryje „Achemos" atstovams teko garbė lankytis keliuose bendruomenės socialinių įstaigų surengtuose vakaruose. 

Jonavos rajono vaikų globos namuose 21 kartą organizuotame Padėkos vakare vaikai kartu su auklėtojomis sukūrė nuotaikingą muzikinę programą, kurios pagrindinis motyvas - artėjančios Kalėdos.

Visiems susirinkusiesiems į Padėkos vakarą nuoširdžiai dėkojo Jonavos rajono vaikų globos namų direktorė Emilija Markucevičienė. Ačiū tarė ne tik už atvykimą, už vaikams skirtą savo brangų laiką, bet ir už reikalingą paramą per visus kalendorinius metus.

Bendrovės „Achema" atstovė ryšiams su visuomene Janina Sabaitė Melnikovienė, bendrovės „Achema" Bendrųjų reikalų skyriaus vadovaujančioji inžinierė Kristina Bartininkienė ir Bendrųjų reikalų skyriaus vadybininkė Skaistė Vozniakienė šešioms šeimynoms įteikė po sieninį kalendorių su įmonės vaizdais, o įstaigai - proginį čekį reikalingiausiems daiktams nusipirkti.

„Nuoširdžiai dėkojame Vaikų globos namų pedagogams, visiems darbuotojams, kurie ugdo tokius šaunius vaikus. Linkime kantrybės, ryžto, tvirtybės labai svarbiame darbe, o kai kam - gal net ir gyvenimo būde. Džiugu, kad koncerto ir vaidinimo metu vaikai atskleidė savo išradingumą. Jūs esate nerealūs. Manau, ateityje dalyvausite ne viename rajoniniame ar net respublikiniame talentų konkurse", - sakė J. Sabaitė- Melnikovienė.

„Achema" jau daug metų glaudžiai bendrauja su Vaikų globos namais ir remia ten gyvenančius jaunuolius. Anot tą vakarą viešėjusių įmonės atstovių, tikimasi, kad, baigęs vidurinį mokslą ir studijas, ne vienas sugrįš gyventi į Jonavą ir dirbs „Achemoje".

„Achemos" atstovės taip pat apsilankė ir dovanų įteikė ir Jonavos rajono neįgaliųjų veiklos centro lankytojams, Jonavos senelių globos namams ir Jonavos politechnikos mokyklos moksleiviams, likusiems be tėvų globos.

Neįgalieji už bendrovės paramą galės džiaugtis įvairiomis užimtumo priemonėmis, o senelius globojančių namų administracija už gautas lėšas ketina įsigyti fotoaparatą tam, kad galėtų pratęsti senelių fotografavimo projektą.

Iš viso per 2015 metus „Achema" skirdama paramą, prisidėjo prie daugiau kaip 40-ies regiono organizacijų veiklos.


Kitos naujienos