2015

18 Gru. Apdovanojimai ir verslo bendruomenės pripažinimas


Apdovanojimai ir verslo bendruomenės pripažinimas

Kauno regiono verslo bendruomenės įvertinimas

Paskutinis šių metų Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų klubo susitikimas įvyko „Achemoje". 40 žmonių grupei buvo surengta ekskursija autobusu po gamyklos teritoriją. Ekskursijos metu AB „Achema" generalinis direktorius Ramūnas Miliauskas pasakojo apie įmonės istoriją, plėtrą, gamybos procesus, bendrovės socialinę atsakomybę.

Pasak Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidento Benjamino Žemaičio, išvysti ir arčiau susipažinti su „Achemos" vadovais panoro itin gausus būrys verslininkų. „Achemoje" itin svetingai buvo sutikti visi bendruomenės nariai, tarp kurių pasveikinti ir Rūmų naujokai.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų surengtame šventiniame vakare „Achema" buvo apdovanota už svarų indėlį bendruomenei

Atsakingo verslo kryptis - geriausia darbovietė

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos surengtuose „Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose 2014" AB „Achemai" atiteko „Metų darbovietės 2014" sertifikatas už indėlį į darbuotojų mokymosi ir sveikatingumo skatinimą.

Koncerno mastu - geriausias projektas

Šiemet užbaigtas ir jau apdovanojimų susilaukęs oro skaidymo blokas Koncerno „Achemos grupė" įvertintas ir Koncerne surengtuose apdovanojimuose. Už sėkmingai įgyvendintą darbą bendrovė pelnė „Metų projektų" apdovanojimą.


Kitos naujienos