2015

03 Rgs. Tarp absolventų - daugiausia elektrikų


Tarp absolventų - daugiausia elektrikų

Šiemet, prieš pat Mokslų metų pradžią, bendrovėje paminėta „Žinių diena", praturtino gamyklą 6 naujais absolventais. 

2007 m. pradėta tradicija tęsiama toliau, kasmet pasveikinant studijas baigusius „Achemos" darbuotojus. Karbamido cecho, Vyr. metrologo skyriaus ir filialo „Sistematika" darbuotojai buvo apdovanoti rankiniais laikrodžiais su „Achemos" logotipu.


„Kiekvienam žmogui svarbus tobulėjimas, noras toliau mokytis, nesustoti," - sveikindamas jaunuosius bendrovės absolventus kalbėjo bendrovės generalinis direktorius Ramūnas Miliauskas. Jis taip pat pakvietė susirinkusius padalinių vadovus paraginti savo darbuotojus atkakliau siekti tiek mokslo, tiek karjeros aukštumų.


Vyr.metrologo skyriuje vadovaujančiu specialistu 2 metus dirbantis Saulius Austynas šiemet baigė KTU Valdymo sistemų magistro studijas. Taip pat KTU šiemet baigė ir Elektros inžinerijos bakalauro laipsnį įgijo „Sistematikoje" dirbantis Aivaras Gribauskas, kuriam įgijus aukštąjį išsilavinimą buvo pakeistos pareigos į inžinierių automatiką- elektriką. Ekologijos bakalauro laipsnį Aleksandro Stulginskio universitete įgijęs Remigijus Juzonis dirba Karbamido ceche. 


Administracijoje susirinkę absolventai prisipažino, jog derinti mokslą ir darbą jiems buvo nelengva. Tačiau visi pasidžiaugė, jog tai, kad mokydamiesi dirbo pagal specialybę jiems padėjo galutinai apsispręsti dėl tolesnės karjeros ir profesinio pasirinkimo.


2 „Sistematikos" ir vienas Karbamido cecho darbuotojai buvo pasveikinti pabaigę profesinio bakalauro studijas. Artūras Paukštė, turintis jau 8 metų darbo stažą „Achemoje", kartu su kolega Egidijumi Černuchu, dirbančiu jau penktus metus, baigė Kauno technikos kolegijos elektros energetikos specialybę. Gerdas Retys šiemet įgijo agroverslo technologijų profesinio bakalauro diplomą Kauno kolegijoje.


Savo darbuotojus pasveikino ir filialo „Sistematika" direktorius Jonas Sabaitis, Karbamido cecho viršininkas Vidmantas Grigaliūnas ir Vyriausiasis metrologas Jonas Kazlauskas. Daug patirties turintys ir mokytis skatinantys vadovai palinkėjo ir toliau gilinti žinias jau praktinėje veikloje, kasdieniniame, daug atsakomybės reikalaujančiame darbe. 


Šiuo metu 37 proc. „Achemos" darbuotojų yra įgiję aukštąjį išsilavinimą.


Kitos naujienos